odzyskiwanie danych kraków

Proces odzyskiwania danych

1. Dostarczenie urządzenia
Urządzenie można do nas dostarczyć za pomocą kuriera, poczty lub osobiście. Punkt przyjeć: ul. Skośna 12/1, 30-383 Kraków
2. Ekspertyza i szacowany koszt
Czas ekspertyzy jest uzależniony od wybranego trybu, który został wybrany podczas przyjęcia urządzenia. Analiza i wycena są wysyłane na adres e-mail.
3. Odzyskiwanie danych
Rozpoczynamy proces odzyskiwania danych. Czas trwania tego procesu jest uzależniony od rodzaju urządzenia oraz stopnia uszkodzenia danego nośnika.
4. Przekazanie danych Klientowi
Odzyskane dane nagrywamy na nowy nośnik dostarczony przez Klienta. Dane przekazywane są Państwu osobiście lub za pomocą przesyłki kurierskiej, poczty.

Punkt przyjęć nośników

Odzyskiwanie danych Kraków, odzyskiwanie danych z dysków twardych 1,8”, 2,5”, 3,5”

Odzyskiwanie danych z dysków twardych SCSI, SSD, IDE

Utracone dane da się odzyskać, niekiedy nawet w całości. Jest to możliwe, ponieważ usunięte dane nie są tak naprawdę kasowane. Usunięte sektory dysku są jedynie oznaczane jako usunięte i gotowe do nadpisania nowymi danymi. W systemie widnieją jako wolne miejsce, ale sektory te wciąż zawierają poprzednio zapisane dane. Do czasu ich nadpisania nowymi informacjami możliwe jest więc ich odzyskanie. Najważniejsze by do czasu przygotowania oprogramowania odzyskującego dane, nie korzystać z dysku. W ten sposób zminimalizujemy ryzyko nadpisania danych, które chcemy odzyskać.

Punkt przyjęć nośników